nhow Amsterdam Rai hotel

Begin 2020 opent het nhow Amsterdam Rai hotel zijn deuren. Het hotel telt 24 verdiepingen met 650 hotelkamers en wordt het hoofdhotel van het RAI Amsterdam congres- en expositiecentrum. Wij mochten een aantal pomp installatie leveren voor het water aan- en afvoer aan Tecco Installaties BV:

Opbouw van de installatie

  • 2 pomps rioolwaterinstallatie Feka Unit
  • DRV rioolpompen en bijbehorende put
  • Een 4 pomps drukverhogingsinstallatie
  • 3-pomps brandblusinstallatie

Een 2 pomps rioolwaterinstallatie Feka Unit
DRV rioolpompen inclusief levering en ook de plaatsing van de bijbehorende put
Een 4 pomps drukverhogingsinstallatie om op alle momenten gedurende de dag te kunnen voorzien van voldoende (drink)water op alle verdiepingen
Vervolgens zorgt een 3-pomps brandblusinstallatie ervoor dat de brandweer bij calamiteiten voldoende druk en water heeft om ook de hogere etages te kunnen blussen:

Wat kunnen wij voor u betekenen?

Duijvelaar Pompen kan u volledig ontzorgen. We verzorgen periodiek onderhoud, staan dag-en-nacht voor u klaar in geval van een storing en hebben expertise en oplossingen op gebied van Legionellapreventie.

Gerelateerde projecten